Konkurence elektronických cigaret eGo

Oblíbili jste si elektronické cigarety z řady eGo? Zvědavost vám ale nedá spát a vy nesměle pokukujete po jiných typech nebo značkách? Pojďme se společně podívat na konkurenci věhlasných elektronických cigaret eGo, které si oblíbili kuřáci po celém světě.

Elektronické cigarety Joyetech

elektronicka_cigareta

E-cigarety Joyetech jsou též někdy označovány za legendy ve světě e-kouření. Kvalitní výrobky a spousta praktických vychytávek jsou u této značky samozřejmostí. Pokud se vám zdají cigarety značky eGo příliš velké, zkuste zařadit do své výbavy e-cigaretu eRoll Joyetech, která vyniká svým minimalistickým vzezřením a vleze se díky tomu do každé kabelky nebo i plesového psaníčka. Mezi poslední výkřiky nejmodernější techniky patří bezpochyby elektronická cigareta Joyetech eGo AIO, u níž jsou clearomizer i baterie spojeny do jednoho těla. Velkou předností je též unikátní systém clearomizéru se specifickým tvarem, který zabraňuje jakémukoliv protékání liquidu na baterii nebo do úst.

Elektronické cigarety INNOKIN

e-cigareta

Další konkurencí by pro modelovou řadu eGo mohla představovat značka INNOKIN, která patří k naprostým špičkám ve světě elektronických cigaret. Mezi největší přednosti tohoto spolehlivého a vyhledávaného výrobce patří nadčasová výkonnost cigaret, která potěší zejména silnější kuřáky, jež se nechtějí omezovat častým nabíjením baterií elektronických cigaret. Elektronické cigarety INNOKIN jsou určeny zejména náročnějším e-kuřákům, kteří preferují elegantní a zároveň také nadčasový design a maximální kvalitu s důrazem na použití těch nejmodernějších materiálů.

Náš tip: Koukněte na nejnovější model eLeaf iJust START + 1600mAh, který je ideální zejména pro začínající vapery.
Chcete zkusit něco netradičního? Vsaďte na elektronické dýmky

Pokud chcete vyzkoušet něco pravdu neobvyklého, pořiďte si elektronickou dýmku, která v mnohých ohledech předčí i klasické elektronické cigarety. Výhody, které jsou s kouřením elektronické dýmky spojené, samozřejmě zůstávají, kromě toho se k nim však přidává netradiční požitek a zaručené stržení pozornosti vašeho okolí.