Elektronická cigareta eGo-W

eGo-W

Tato okouzlující kráska vás dostane svým elegantním vzhledem i převratným způsobem plnění. Zapomeňte na doplňování e-liquidu do zastaralých cartridgí, u této cigarety plníte e-liquidem přímo samotný cartomizér. Další předností této cigarety je výdrž baterie. Baterie má výkon 650mAh, takže vydrží 4x déle, než klasické elektronické cigarety. V nabídce naleznete také elektronickou cigaretu eGo-W s baterií, jejíž výkon činí neuvěřitelných 1100 mAh a je proto určena zejména silnějším kuřákům.

Ženy ji ocení pro svou eleganci a praktičnost

Nejen díky svému elegantnímu vzhledu, ale také díky praktickému šroubovacímu krytu, jež zakrývá náustek, si tento model elektronické cigarety oblíbí zejména ženy a dívky. Díky krytu máte jistotu, že náustek cigarety je chráněn před případným znečištěním. Díky svým malým rozměrům se elektronická cigareta eGo-W vleze do dámské kabelky i plesového psaníčka.

Seznamte se, prosím

eGo-W_cigareta

Balení obsahuje 2 manuální baterie a 2 cartomizéry, dále potom jednu USB nabíječku, 220 V AC adaptér, manuál a plničku. Po rozbalení je nutno deaktivovat zámek e-cigarety, což provedete pětinásobným stiskem spínacího tlačítka. Pokud budete chtít zámek opět aktivovat, je postup naprosto stejný. E-cigaretu bylo možno vybírat ze čtyř atraktivních odstínů (elegantní černá, sněhově bílá, přitažlivá červená a luxusní stříbrná). Mezi základní rozdíly oproti jiným druhům cigaret z řady eGo patří inovativní použití clearomizéru (oproti původnímu atomizéru), originální cartomizer, který je nalisován přímo na šroubovací kryt i dlouhá výdrž baterie. Čas nabíjení e-cigarety se pohybuje v rozmezí 1,5 až 3 hodin – dle stavu a životnosti baterie.

Novější verze eGo-W2 je k dostání v e-shopu Gallagher.cz za akční cenu 950 Kč