Elektronická cigareta eGo-T

eGo-T

Model eGo-T patřil k nejlevnějším elektronickým cigaretám řady eGo. Jde o první základní model, který můžeme doporučit spíše začínajícím kuřákům. E-liquid se v tomto případě doplňuje přímo do speciální cartridge, někdy též označované jako tank nebo jednoduše náustek.

Silné a slabé stránky cigarety eGo-T

Mezi největší výhody této elektronické cigarety patří bezpochyby její cena. Zakoupit ji můžete v průměru za pět set korun. Co se týče kouřivosti, z cigarety nevychází mnoho dýmu. Tuto vlastnost je možno považovat jak za výhodu, tak za nevýhodu. Množství dýmu může obtěžovat vaše okolí, na druhou stranu vám však může chybět vizuální efekt, který kouření doprovází. Baterie u této e-cigarety vydrží v průměru jeden, až dva dny. Vždy záleží na frekvenci používání. Životnost atomizéru činí přibližně 3, až 4 týdny. Baterie zvládne až 300 nabíjecích cyklů, poté je nutno ji vyměnit nebo zakoupit e-cigaretu novou. Mezi slabé stránky výrobku patří občasné protékání e-liquidu do úst. Stát se tak může při častém používání.

Modely, které eGo-T trumfnou

eGo-T_cigareta

Pokud vám již cigareta eGo-T dosloužila a vy chcete i nadále zůstat věrni řadě eGo, máme pro vás několik atraktivních tipů. Zmínit můžeme například e-cigaretu eGo CE4+, která používá moderní typ clearomizéru. Tělo e-cigarety je průhledné, takže můžete objem e-liquidu průběžně kontrolovat. Elektronickou cigaretu eGo CE4+ můžete vybírat v několika atraktivních barevných odstínech. Dalším zástupcem rodiny eGo, který by mohl vyplnit prázdné místo pro cigaretě eGo-T je třeba model eGo+VIVI Nova. Tento model vás dostane maximální výdrží baterie i snadným plněním. Hned na první pohled vás však zaujme samotná vizuální stránka cigarety. Aktuální modely z rodiny eGo naleznete v této sekci.