Elektronická cigareta eGo-K

cigareta_ego_k

Tento starší typ elektronické cigarety se těšil značné oblíbenosti. Pokud vám označení eGo-K nic moc neříká, pak zapátrejte v paměti, zda jste již někdy slyšeli o cigaretě eGo CE4 nebo eGo CE4+. Ve skutečnosti se jedná o jiný název tohoto výrobku, který si vydobyl neotřesitelnou pozici na českém i zahraničním trhu. Pro své jedinečné vlastnosti je elektronická cigareta vhodná jak pro začínající e-kuřáky, tak pro jejich zkušenější kolegy. Mezi největší přednosti této elektronické cigarety patří bezpochyby její snadné ovládání, nadčasový design i specifické vlastnosti, o kterých si řekneme něco více na následujících řádcích.

Nepostradatelný společník

ego-k

Tento typ elektronické cigarety používá oblíbený druh clearomizéru, jehož plnění je velmi snadné. Stačí odšroubovat náustek a nalít oblíbenou příchuť e-liquidu. Mezi další výhody tohoto výrobku patří jeho průhledné tělo, které umožňuje kontrolovat zbývající objem e-liquidu. Pro začínající kuřáky doporučujeme e-cigaretu eGo-K s baterií, jejíž výkon činí 650 mAh. Pokud patříte do skupiny silných kuřáků, zvolit si můžete variantu s baterií o výkonu 1100 mAh. U výkonnější baterie počítejte s tím, že rozměry e-cigarety budou o něco větší, než u baterie s nižší výkonností. Patříte-li mezi požitkáře, kteří se potřebují během kouření e-cigarety obklopit hustým kouřem, můžete si zvolit také několik druhů clearomizérů.

Výběr je pouze na vás

U elektronické cigarety eGo-K si můžete zvolit nejen výkon baterie (650 nebo 1100 mAh), vhodný clearomizér (CE4+V1, CE4+V3, CE4+V1 Titanium, CE4+V3 Titanium), ale také barvu. Padla vám do oka elegantní černá, luxusní stříbrná nebo snad přitažlivá červená? Protože se jedná o starší model elektronické cigarety, v našem e-shopu ji už nenajdete. Věříme, že vás ovšem uspokojí aktuální modely, které jsou u nás k dostání!