Elektronická cigareta eGo H2S

Absolutní novinka v rodině eGo nese název H2S. Ve skutečnosti jde o vzácné spojení Elektronická cigareta eGo H2Sdvouspirálového clearomizéru a oblíbené eGo cigarety, čímž se nám do rukou dostává zajímavý hybrid, jež uspokojí začínající i zkušené vapery. Mezi největší přednosti eGo H2S patří nepochybně snadné doplňování clearomizéru e-liquidem, stejně jako moderní vzhled, jež vás dostane svou elegancí i kompaktní rozměry, které potěší nejednu dámu. Ale nepředbíhejme!

Unikátní clearomizér se snadným systémem plnění

Největším lákadlem modelu eGo H2S je nepochybně jeho dvouspirálový clearomizér nové generace. Clearomizér neprotéká a je snadno doplnitelný. Prakticky jen stačí, pokud jej otočíte náustkem směrem dolů, odšroubujete základnu a e-liquid jednoduše doplníte. Protože je tělo clearomizéru průhledné, umožní vám to jednoduše kontrolovat stav náplně a indikovat, kdy ji bude nutno doplnit.

Elegance a luxus v jednom

Hned na první pohled vás kromě nové generace clearomizérů zaujme štíhlé a designově povedené tělo elektronické cigarety. eGo H2S vyniká nejen štíhlým tělem, ale také kompaktními rozměry, jež ocení zejména dámy s malými kabelkami či plesovými psaníčky. Hned na první pohled o sobě dává H2S vědět, že má oproti konkurenci něco navíc. Je to luxusní vzhled nebo snad netradiční design? Necháme na posouzení každého z vás. E-cigareta je k dostání ve čtyřech atraktivních barevných kombinacích (elegantní černá, luxusní stříbrná, přitažlivá červená, sněhově bílá), z nichž si zaručeně vybere i ten nejnáročnější vaper.

Baterie, která se vám přizpůsobí

Při nákupu eGo H2S si můžete vybrat takovou baterii, která bude odpovídat vaší intenzitě vapování. Na výběr máte z kapacit 650 nebo 1100 mAh. Patříte-li mezi průměrné vapery, postačí vám nižší kapacita. V případě, že jste denně vykouřili deset a více klasických cigaret, doporučujeme sáhnout po vyšší kapacitě. Elektronickou cigaretu eGo H2S pořídíte v e-shopu Gallagher za 1 250 Kč.