Elektronická cigareta eGo CV Nano

Elektronická cigareta eGo CV NanoModerní elektronická cigareta eGo CV Nano je vybavená unikátním keramickým clearomizérem, jež s sebou nese řadu zajímavých výhod. Průhledné tělo e-cigarety v kombinaci s jejími kompaktními rozměry a elegantním designem, dělají z toho člena rodiny eGo absolutního favorita současnosti. Pojďme se společně podívat na specifika tohoto moderního kousku, jež nesmí chybět ve výbavě žádného pořádného vapera!

Keramický clearomizér s dlouhou životností

Elektronická cigareta eGo CV Nano je vybavena nejnovějším typem keramického clearomizéru, který se vyznačuje lepší chutí e-liquidu, zvýšenou kouřivostí, ale i delší životností. Tento moderní clearomizér je vybaven keramickými trubičkami, jež nahrazují klasické knoty. Zajímavostí těchto keramických trubiček je jistě skutečnost, že vydrží teplotu okolo 1300 stupňů Celsia! To je zajímavé zejména z hlediska tzv. „suchého pálení“, kterým lze životnost clearomizéru prodloužit o několik dnů, potažmo týdnů. Vřele však doporučujeme po 2 až 3 procedurách vyměnit žhavicí hlavu za novou.

Náš tip: Chcete-li do e-cigarety nalít více e-liquidu, našroubujte hlavu na vrchní část. Kapacitu clearomizéru zvýšíte o 0,5 až 1 ml oproti běžnému způsobu naplnění.

Elegance, kompaktní rozměry a kvalitní materiály

eGo CV Nano je dodávaná ve 4 atraktivních barevných kombinacích. Vybírat si můžete z černé, červené, bílé a stříbrné. Je jen na vás, jaké barvě dáte přednost. Velmi kladně hodnotíme vzhled této elektronické cigarety, která potěší nejen ženy, ale také milovníky designových kousků. Dlouhá životnost e-cigarety je zajištěna též díky kvalitním materiálům, z nichž je tato kráska vyrobená. Dominuje ji nejen leštěný kov, ale také odolný pyrex. eGo CV Nano je vhodná zejména pro zkušenější uživatele, kteří chtějí kvalitní cigaretu standardních rozměrů, ale i zručné nováčky, jež se nebojí experimentovat. V e-shopu Gallagher je aktuálně k dostání za 1 549 Kč.