4 tipy na příslušenství pro e-cigarety eGo

Nalezli jste zalíbení v modelech elektronických cigaret eGo? Pak jistě chcete, aby vám „eGo miláček“ vydržel pokud možno, co nejdéle. Z tohoto důvodu je nutné věnovat nejen zvýšenou pozornost péči o něj, ale i výběru správného příslušenství, jež by mělo být součástí vaší elektronické výbavy. Máme pro vás 4 tipy na obaly, pouzdra, tabatěrky i speciální řetízky, které jsou pro e-cigarety eGo doslova jako stvořené.pouzdro

Pouzdro Gallagher eGo jako ochrana před pádem

Elegantní pouzdro Gallagher pro elektronické cigarety eGo ve svých útrobách pojme jednu i dvě elektronické cigarety s bateriemi různého výkonu. Dle toho, jaký typ nebo model e-cigarety vlastníte, vybírejte velikost pouzdra, které je k dostání ve verzi S, M nebo XL. Pouzdro pořídíte za lidovou cenu činící 130 Kč.

Tabatěrka pro e-cigarety eGo – klasika nezklame

tabaterkaDáváte-li přednost klasickým tabatěrkám oproti moderním pouzdrům, pak právě vám by se mohla zalíbit tato tabatěrka, do které je možno e-cigaretu uložit v rozloženém stavu. Tabatěrka pojme baterie o výkonu 650 nebo 900 mAh a 2x cartomizér, atomizér nebo clearomizér. V současné době můžete tabatěrku pořídit v černém provedení za příjemných 99 Kč.

Luxusní řetízek na krkretizek-na-krk-a_w375_h203

Milujete lesk a třpyt šperků? Rádi se jimi zdobíte? Spojte krásné s užitečným a pořiďte si originální řetízek na krk, jehož součástí je také kroužek na vaši elektronickou cigaretu, díky kterému ji můžete mít neustále v bezpečí a při sobě. Řetízky jsou k dostání v pěti různých variantách a v e-shopu Gallagher je můžete pořídit za 165 korun.

Hliníkové pouzdro pro milovníky čistých linií a designu

Toto hliníkové pouzdro pojme jednu elektronickou cigaretu eGo s baterií 650 mAh, 900 mAh nebo 1100 mAh. Na rozdíl od výše zmíněných variant zde nelze uložit lahvičku e-liquidu, nabíječku, či náhradní cartomizér, atomizér nebo clearomizér. Hliníkové pouzdro zakoupíte za 145 Kč.stribrne-pouzdro-pro-ego_w375_h203